Pondělí, 23 ledna, 2023
novinky

Zaobstarajte si nový vianočný stromček a tešte sa na tohtoročné Vianoce o to viac

Ak ste mali možnosť vymeniť niekedy starý umelý vianočný stromček za nový, ktorý bol kvalitný, pekný ak nerozoznaniu od živého, určite viete, aký markantný rozdiel to bol. Pokiaľ ale umelý vianočný stromček nemáte a rok čo rok kupujete živý, alebo máte 15 rokov starý model, pozrite sa na svetstromcekov.sk a kúpte si krásny model, ktorý vám bude doma skutočnou vianočnou ozdobou obývacej izby.

Chcete jedli, borovicu alebo napríklad smrek?

Umelý vianočný stromček môže mať mnoho podôb. Hlavný rozdiel je v drevine, pre ktorú sa rozhodnete. Typická je jedlička, ale veľmi obľúbený je aj smrek alebo borovica. Váš vianočný stromček môžete vyberať aj podľa výšky. Pokiaľ viete, že ho budete potrebovať kvôli deťom pár rokov umiestňovať vysoko, aby naň nedosiahli a nezhodili ho, vyberte menší typ. Voliť môžete aj široké alebo úzke stromčeky, 3D alebo FULL 3D varianty, ale aj vianočné stromčeky v kvetináči.

Ozdobte vianočný stromček na svoj obraz

Vianoce určite dotvárajú aj zaujímavé a krásne, pestré vianočné svetielka na stromček. Zvoliť si môžete jednoduché jednofarebné typy či už v teplej alebo studenej bielej farbe, alebo pestrofarebné svetlá, ktoré sú milované najmä deťmi. Nájsť môžete aj vianočné osvetlenie na stromček, ktoré má mnoho efektov a je možné ich prepínať za pomoci smartfónu.

Tiež ozdoby na stromček ho môžu od iných veľmi odlíšiť. Ide predovšetkým o farbu baniek, vianočné ozdoby z prírodných materiálov alebo napríklad vianočnú špicu, ktorú umiestňujeme na samý vrcholok vianočného stromčeka. Dokonca si môžete vyrobiť aj vianočné ozdoby svojpomocne, ktoré môže tvoriť papier, môžu byť háčkované, pečené či vypaľované z hliny.

Kúzlo Vianoc vám pomôžu dotvoriť aj doplnky ako podložka pod vianočný stromček, adventný veniec, vianočná girlanda alebo napríklad veniec na dvere. Všetko uvedené nájdete na svetstromcekov.sk


Mezi trendové vánoční ozdoby dnes patří např. skřítci, soby, andělíčcci, červené dekorace či různé vůně do bytu.


Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.